Dołącz do nas

Franczyza

Piekarni w każdym mieście jest bez liku. My postanowiliśmy się̨ wyróżnić i zaproponować klientom coś innego, bardziej nowoczesnego niż klasyczne take&go.

 

Co znajdą w Piekarni? Świeże pieczywo – to oczywiste. Oprócz tego rozbudowane menu śniadaniowe, które zadowoli każdego klienta. Zawsze świeże produkty, modne zestawy i pyszne napoje. Kawę arabikę najwyższej jakości wypalaną w zaprzyjaźnionej palarni. Obsługę, z która można swobodnie porozmawiać. Bardzo luźny, klimat w stylu slow sprzyjający spotkaniom ze znajomymi, pracy przy komputerze i oddawaniu się uciechom kulinarnym.

Piekarnia w ciągu 3 lat działalności dorobiła się grupy stałych obserwujących (8 tys. fanów na Facebooku). Mamy ugruntowaną pozycję na rynku śniadaniowym w Bydgoszczy, niebawem otwieramy kolejny lokal w Gdańsku.

 

Lokal nie jest stargetowany na żadną konkretną grupę – każdy będzie się czuł komfortowo w naszych wnętrzach – zarówno studenci i uczniowie, rodzicie z dziećmi, osoby pracujące czy osoby starsze.

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób


Umówimy się na spotkanie, na którym dowiesz się dokładnie na czym polega franczyza Piekarni i jakie są jej warunki, co możesz zyskać i co my dajemy od siebie

 

Zadzwoń po numer:

 

+48 573 901 618

lub wypełnij poniższy formularz:

* pola wymagane


Wybierz franczyzę Piekarni i zobacz Co zyskasz