Dołącz do nas

Franczyza

Piekarni w każdym mieście jest bez liku. My postanowiliśmy się̨ wyróżnić i zaproponować klientom coś innego, bardziej nowoczesnego niż klasyczne take&go.

 

Co znajdą w Piekarni? Świeże pieczywo – to oczywiste. Oprócz tego rozbudowane menu śniadaniowe, które zadowoli każdego klienta. Zawsze świeże produkty, modne zestawy i pyszne napoje. Kawę arabikę najwyższej jakości wypalaną w zaprzyjaźnionej palarni. Obsługę, z którą można swobodnie porozmawiać. Bardzo luźny, klimat w stylu slow sprzyjający spotkaniom ze znajomymi, pracy przy komputerze i oddawaniu się uciechom kulinarnym.

Piekarnia w social mediach dorobiła się dużej grupy obserwujących, którzy to wiernie uczestniczą w naszym życiu. Mamy ugruntowaną pozycję na rynku śniadaniowym Bydgoszczy oraz Gdańsku.
Latem szczególnie miło zjeść śniadanie czy lunch na świeżym powietrzu w naszych letnich ogródkach. Cały czas urozmaicamy sezonowo nasze dania, poszerzamy ofertę o kolejne własne wyroby.

 

Lokal nie jest stargetowany na żadną konkretną grupę – każdy będzie się czuł komfortowo w naszych wnętrzach – zarówno studenci i uczniowie, rodzicie z dziećmi, osoby pracujące czy osoby starsze.

Jeśli jesteś zainteresowany skontaktuj się z nami w najbardziej wygodny dla Ciebie sposób


Umówimy się na spotkanie, na którym dowiesz się dokładnie na czym polega franczyza Piekarni i jakie są jej warunki, co możesz zyskać i co my dajemy od siebie

 

Zadzwoń po numer:

 

+48 573 901 618

lub wypełnij poniższy formularz:

* pola wymagane


Wybierz franczyzę Piekarni i zobacz Co zyskasz